مجله تفریحی فان دبلیو

دیپ وب و دارک وب,کتاب های نایاب,ترسناک,اسرار کشف نشده,اسرار کیهان,اجنه و شیاطین

پرنده سیاه چرنوبیل

مجله تفریحی فان دبلیو

 

پرنده سیاه چرنوبیل ،پیام آور بلا و فاجعه…. اتفاقات عجیبی که در سال ۱۹۸۶ در چرنوبیل اتحاد جماهیر شوروی بوقوع پیوست…. آیا توضیحی وجود دارد؟

در سال ۱۹۸۶ در چرنوبیل اتحاد جماهیر شوروی اتفاقی عجیب افتاد که تا این تاریخ هنوز هیچکس هیچ توضیحی برای آن نیافته است. ماجرا از این قرار بود که کارگران در نیروگاه هسته‌ای چرنوبیل،پدیده های عجیبی را تجربه کردند به گفته شاهدان عینی، آنها پرنده ای سیاه با طول بال هایی در حدود ۱۰ متر با جثه انسان بدون سر اما با چشمانی بزرگ قرمز رنگ مشاهده نمودند. عجیب اینکه تمام افرادی که این پرنده بزرگ سیاه را دیده بودند دچار کابوس های وحشتناکی شدند و به همه شان تلفن های تهدید آمیزی شده بود. دقیقا بعد از سه روز از شروع این ماجراها، نیروگاه چرنوبیل دچار نشتی شد و آتش گرفت و فاجعه ای بزرگ بوقوع پیوست. آلودگی رادیو اکتیو به بسیاری از نقاط شوروی حتی کشورهای همجوار سرایت نمود. آتش نشانان با هلی کوپتر و ماشین های اطفاع حریق مشغول ریختن خاک، گل، شن و آب بر روی آتشی که بر اثر مواد شیمیایی و رادیو اکتیو بوجود آمده بود شدند و بی خبر از عواقب آن، زیرا فکر می کردند این آتش مانند آتش های دیگر است.تعداد زیادی از آنها در همان چند روز اول بر اثر آلودگی و استنشاق رادیو اکتیو مردند و آنهاییکه جان سالم بدر بردند در سال های بعد مردند. حادثه چرنوبیل باعث شد تا ۳۶۶۰۰۰ نفر جابجا شوند و از منطقه آلوده خارج گردیدند. اما هیچکس نفهمید آن پرنده سیاه چه بود. وقتی محققان مورد را بررسی نمودند، متوجه شدند که مورد مشابهی در آمریکا در دهه های گذشته روی داده است بطوریکه دقیقا چنین موجودی توسط برخی در ویرجینیای غربی دیده شده و شاهدان آن ماجرا نیز کابوس های وحشتناک دیده اند و عجیب اینکه تلفن های تهدید آمیز را نیز تجربه نموده بودند. برخی محققان معتقدند این جانور هر چه هست پیغام آور بلا و فاجعه می باشد و در هر جا که دیده می شود باید منتظر بلا بود. برخی دیگر نظریه دیگری را مطرح نموده اند و می گویند آنچیزی که در چرنوبیل دیده شده احتمالا لک لک سیاه بوده است که یک پرنده در حال انقراض می باشد و پرنده ای خاص اوراسیا است. اما این نظریه کابوس های وحشتناک و تلفن های تهدید آمیز را توجیه نمی کند. از زمان دیده شدن پرنده سیاه در چرنوبیل ۱۹۸۶ تا کنون در هیچ کجا دیده نشده است و هیچکس نتوانسته تا کنون پرده از این راز عجیب بردارد. برخی می گویند مطمئنا اگر مجددا چنین مشاهداتی از چنین پرنده ای در هر کجا دیده شود باید منتظر فاجعه باشیم. از اینرو امید است هرگز دیگر در هیچ کجا دیده نشود.

 

کلمات کلیدی مهم :پرنده سیاه چرنوبیل,پرنده سیاه چرنوبیل ,پیام آور بلا و فاجعه,حادثه چرنوبیل,دانستنی ها درباره اتفاقات چرنوبیل,حادثه چرنوبیل,پرنده شوم چرنوبیل,اتفاقات عجیب

 لینک دانلود
حجم فایل