مجله تفریحی فان دبلیو

دیپ وب و دارک وب,کتاب های نایاب,ترسناک,اسرار کشف نشده,اسرار کیهان,اجنه و شیاطین

سایت خشونت آمیز Bestgore

سایت خشونت آمیز bestgore,معرفی سایت خشونت آمیز bestgore,معرفی سایت خشونت آمیز خارج از دیپ وب bestgore,معرفی سایت ضد انسانی دیپ وب,دارک وب,دیپ وب,ضد انسانی

مجله تفریحی فان دبلیو

www.bestgore.com :آدرس سایت bestgore

نکات حائز اهمیت: این سایت دارای صحنه های پورن و جنسی بسیاری میباشد  و درآن پر است از صحنه های تجاوز و غیره . لذا اگر شما قصد ورود به سایت را دارید باید اول فیلتر شکن را نصب کرده و سپس فعال کنید . این سایت به هیچ وجه به افرادی که دارای سن زیر ۱۸ سال میباشند توصیه نمیشود و مهم تر این نکات این است که گفته میشود که این سایت دارای تروجان های بسیاری میباشد (ویروس هایی که باعث میشود دستگاه شما نفوذپذیر بشود) . اگر با سیستم شخصی خود مانند : کامپیوتر , وارد این سایت شدید حتما صفحه ی وب کم خود را پوشانده تا در معرض دید هکران قرار نگیرید. (باز هم گفته میشود: این سایت به هیچ وجه و به هیچ وجه به افراد زیر ۱۸ سال یا هیچ سن دیگری پیشنهاد نمیشود)

سایت های ضد انسانی و خشونت امیز فقط در دیپ وب نیست!

سایت Bestgore یک سایت معروف کانادایی متعلق به مارک است این سایت از ۳۰ آوریل ۲۰۱۲ راه اندازی شد و به صورت صریح و بی پرده به اخبار، عکس ها و ویدیوهای بسیار خشونت آمیز می پردازد این سایت در سال ۲۰۱۲ توجه رسانه ها را پس از بارگذاری یک ویدیو جلب کرد که یک قتل واقعی را نشان می داد در نتیجه، مارک دستگیر و به فساد اخلاقی محکوم شد.

این سایت حتی از ایران هم ویدئو هایی را بارگذاری کرده است که بیشتر به تصادفات کشورمان پرداخته است در حال حاضر این سایت در ماه بیش از ۱۰ تا ۱۵ میلیون بازدید کننده دارد و بزرگ ترین سایت شوک آور جهان محسوب می شود که در این زمینه دست دیپ وب را از پشت بسته است.

 لینک دانلود
حجم فایل