مجله تفریحی فان دبلیو

دیپ وب و دارک وب,کتاب های نایاب,ترسناک,اسرار کشف نشده,اسرار کیهان,اجنه و شیاطین

مرگ در جنگل اسرار آمیز

مجله آنلاین فان دبلیو

 

هر ساله جسد های زیادی از مردم شناسایی نشده پیدا میشود و وقتی که هیچ کسی نمیتواند تعیین کند که این قربانی ها چه کسانی هستند، آنها محرمانه و بی نام و نشان باقی می مانند.

– این رویداد ها وقتی که قربانی ها کودکان شناسایی نشده باشند ناراحت کننده تر است.در ۱۴ ژانویه سال ۱۹۵۳ اسکلت بدن دو کودک در زیر بوته هایی در پارک استانلی در نزدیکی ونکُور کشف شد.

– جسد ها در شنل بارانی زنانه ای پیچیده شده بودند. چیز های دیگری که در صحنه پیدا شد شامل یک کفش زنانه، پوستین، جعبه ی غذا و یک ساتور بود که به نظر به عنوان سلاح قتل استفاده شده بود.

– مامورین بازرسی اعلام کردند که قربانی ها تقریبا ۵ یا ۶ سال قبل کشته شده اند. آنها باور داشتند که سن بچه ها بین ۶ تا ۱۰ سال بوده و در ابتدا فکر میکردند که یکی پسر و دیگری دختر باشد. آنها با عنوان «کودکان جنگلی» شناخته شدند و سرانجام جسد هایشان به موزه پلیس ونکور انتقال داده شد.
– در سال ۱۹۹۸ جسد ها از موزه برای تست دی ان ای برداشته شدند و پس از آن زیر خاک دفن شدند. نتیجه ی تعجب آور تست دی ان ای این بود که: دو قربانی با هم برادر بودند!!سال ها قبل از اینکه قربانی ها پیدا شوند، دو شاهد گزارش داده بودند که یک مرد و یک زن را در حال قدم زدن با دو پسرشان در پارک استانلی دیده اند که یکی از آنها یک ساتور را حمل می کرد. بعد از آن روز، شاهد ها گزارش کردند که همان مرد و زن را اینبار تنها دیده اند اما آن زن فقط یک لنگه کفش به پا داشته که آن هم خونی بوده.
متاسفانه به دلیل اینکه پلیس معتقد بود یکی از قربانی ها دختر است، این گزارش به درستی پیگیری نشد و اکنون پس از ۶۰ سال هنوز این دو کودک ناشناخته باقی مانده اند.

 

مرگ در جنگل اسرار آمیز,اتفاقات عجیب,دانستنی های اتفاقات عجیب,اتفاقات واقعی,قتل های وحشتناک,کشته شدن نوزاد توسط مادر,اتفاقات وحشتناک واقعی,معرفی قاتل


لینک دانلود
حجم فایل