مجله تفریحی فان دبلیو

دیپ وب و دارک وب,کتاب های نایاب,ترسناک,اسرار کشف نشده,اسرار کیهان,اجنه و شیاطین

شنیده شدن صداهای مرموز از شبکه انگلیسی

مجله تفریحی فان دبلیو

سال ۱۹۷۷،انگلستان،قطع پخش برنامه عادی یک کانال تلویزیونی و پخش صدایی عجیب،که پیغامی از جانب بیگانگان داشت….. ساختگی یا واقعی؟….

 

در ۲۶ نوامبر ۱۹۷۷ اتفاق عجیب در یکی از کانال های تلویزیونی انگلستان می افتد. ماجرا از این قرار است که یکی از کانال های تلویزیونی انگلستان بنام IBA در ان روز مشغول نشان دادن برنامه های معمول روزانه خودش بوده که ناگهان برنامه های عادی قطع شده و سیگنال عجیبی بر روی صفحه تلویزیون ظاهر می شود و متعاقبا صدایی اکو مانند شروع به صحبت می نماید. این صدا مدعی می شود که یک نژاد فرازمینی است و می خواهد با مردم صحبت کند. خلاصه ای از انچه گفته می شود اینست که : برای سالیان متمادی شما انسان ها ما را بعنوان نور در اسمان ها دیده اید ما اکنون با شما با صلح و دوستی حرف می زنیم همانطور که با برادران و خواهرانتان در طی تاریخ حرف زده ایم. ما امده ایم به شما اخطار دهیم که اگر راه و روش تان را اصلاح نکنید سرنوشت خوبی نخواهید داشت. اکنون زمان بیداری است زیرا سیاره شما وارد عصر جدید اکواریس شده است عصری که مملو از صلح و تکامل نژادتان خواهد بود. متاسفانه برای سالیان دانشمندان تان و حکومت هایتان هشدارهای ما را جدی نمی گیرند و مشغول توسعه سلاح های مخرب هستند. سلاح های هسته ای منجر به نابودی شما خواهد شد. صدایی که شما می شنوید صدای گراماها نماینده فرماندهی کهکشانی آستا می باشد. شما باید تلاش کنید تا خود را از شر نیروهای اهریمنی نجات دهید،آنها تمام انرژی و نیروی تان را خواهند گرفت. روی به حقیقت بیاورید و به صدای حقیقت گوش فرا دهید. این پیغام ما به دوستان عزیزمان است. ما رشد و تکامل شما را هزاران سال است که می بینیم و شما هم نورهای ما را در آسمان دیده اید………………. البته این خلاصه ای از پیامی بود که گفته شده در ان کانال پخش شده است. اما بسیاری این پیام و ماجرا را ساختگی می دانند ، مثلا برخی گفته اند چرا فرازمینی ها از همه جا یک کشور کوچک با جمعیتی کم را برای پیام شان انتخاب کنند و علاوه بران کانالی را انتخاب کنند که ببیندگانش شاید بیشتر از ۱۰۰ هزار نفر نشوند و دیگر اینکه اگر چنین پیامی پخش شده چرا خبر ان الان منتشر شده در طی این سی چهل سال چرا هیچ چیز از این اتفاق که باید خیلی هم جار و جنجال به پا می کرد نشنیده ایم. برخی گفته اند این اتفاق افتاده اما یک شوخی بوده و خود دست اندرکاران ان کانال چنین کاری را انجام داده اند .برخی نیز گفته اند اساسا چنین اتفاقی هرگز در کانال مزبور نیفتاده است.

 

کلملت کلیدی:شنیده شدن صداهای مرموز از شبکه انگلیسی,دانستنی ها,دانستنی های اتفاقات عجیب,اتفاقات عجیب,اتفاقات مرموز,اتفاقات مرموز جهانی,قطع شدن صدای تلویزیون و پخش صدا جنلینک دانلود
حجم فایل