مجله تفریحی فان دبلیو

انواع داستان-جوک-دانستنی ها-اخبار-موسیقی-ترس و وحشت و انواع داستان های ترسناک-خبر های ورزشی و اقتصادی و سیاسی و اجتماعی و-جک های ناب جدید-مجله تفریحی

شاخه های شیطان پرستی

شاخه های شیطان پرستی,مذهب شیطان پرستی,دانستنی های شیطان پرستی,دانستنی ها,دانستنی های مذهبی,همه چیز درباره شاخه های شیطان پرستی,گروه های مختلف شیطان پرستی

قصد داریم در این پست شاخه های مختلف شیطان پرستی را برای شما شرح دهیم، گروه عامل این کانال این اطلاعات را بی طرفانه در اختیار شما می دهد، ولی ما شمارا به جستجوی شخصی نیز دعوت میکنیم:

 ۱- “لاوین ها(کلیسای شیطان)”: توسط ^آنتوان زاندور لاوی^ تاسیس شد. اعتقاد این شاخه کاملا آتئیست گونه است؛به هیچ ماهیتی به نام «خدا» اعتقاد ندارند،اعقتاد دارند که هر انسان می تواند «خدایی زنده» باشد. به عنوان یک لاویین شما خود و قدرت خود را ستایش خواهید کرد. شما در این شاخه به دنبال علم،افتخار،شادی و احترام به خود خواهید بود.
مراسم های متفاوتی در این شاخه وجود دارد ولی از آنجایی که آنها به هیچ خدایی اعتقاد ندارند و صرفا از «بافومت» به عنوان یک نماد استفاده می کنند، هیچ گونه مراسمی به عنوان مراسم قربانی کردن انجام نمی دهند‌. با اینکه این شاخه آزادی روابط جنسی را تشویق می کند ولی مخالفت عمیق و صریحی با حیوانات و تجاوز اعلام کرده است.

 ۲-The satanic Temple:
از لحاظ تفکر و رفتاری بسیار شبیه به «لاوین ها» هستند. این شاخه وجود هیچ خدایی حتی وجود شیطان را قبول ندارند و صرفا به عنوان یک نماد به او اعتقاد دارند. آنها بیشتر اعتقاد انسان را بر پایه علم بنا نهاده اند و خیلی به مسائل معنوی اعتقاد ندارند. این شاخه را فردی به نام « فرد فلپس» (Fred Phelps) تاسیس کرده است.

 ۳-لوسیفرین ها/luciferianism : آنها از نظرهای زیادی با لاوین ها تفاوت دارند،این شاخه بیشتر پیرو مسیری عرفانی،معنوی و روحی هستند،(درحالی که لاوین ها به دنبال لذت های دنیایی در زمین هستند)
این شاخه بیشتر به یادگیری علوم معنوی توجه دارند. آنها «لوسیفر» را عبادت میکنند. (بعضی از آنها همچون لاوین ها صرفا به عنوان یک نماد که وجود خارجی ندارد، و عده ای نیز او را وجودی زنده میدانند و عبادت می کنند) برای این شاخه لوسیفر متذکر اصولی همچون ، قوی سازی خود (فیزیکی و روحی) ، آزادی از بردگی جسمی و روحی است.
هدف اصلی این شاخه از شیطان پرستی،آموزش قبول کردن مسئولیت های زندگی ، قوی ساختن درونی (روحی و ذهنی) برای کنترل هستی و حل مشکلات است که برای هر فرد در طول مسیر زندگی پیش می آید و رسیدن به بیشترین بازه ذهنی و روحی برای تغییر در چیزی به نام تقدیر است.
برای لوسیفرین ها داستان آدم و حوا همان داستان «پرومتئوس» در یونان است.

 ۴-شیطان پرستی با اعتقاد به عقاید مسیحیت: این شاخه بسیار کوچک است و آنها به انجیل اعتقاد دارند و خدای یهودیت و شیطانی که در اعتقادات آنهاست نیز به همان شکل قبول دارند، ولی در جنگ بین خدای مسیحیان و شیطان آنها در جبهه ی شیطان هستند.

 ۵-(شیطان پرستی متعالی،Transcendental) : «مت زین Matt Zane » موسس این شاخه هست، شاید برایتان باورش سخت باشه او روزی پس از مصرف مخدری به نام L.S.D، چیز هایی به گفته خودش دید که منجر به تاسیس این شاخه شد. او تصور ، رویا یا توهم (انتخاب با خود شماست که چه اسمی بگذارید وظیفه مترجم صرفا ترجمه دقیق متن و نگارش بی طرفانه هست، در متن از کلمه vision استفاده شده). بیرون رانده شدن شیطان از بهشت و سپس خود را دیده که با شیطان قبل تولد خودش پیمان بسته است. این شاخه از شیطان پرستی، به انقلاب روحی اعتقاد دارد که در انتها منجر به پیوستن به جنبه های شیطانی فرد میشود.

 ۶-(سِتیان ها setian) : “معبد ست” توسط «دکتر مایکل آکووینو» که خود دست دست راست «آنتوان زاندور لاوی» بود، تاسیس شد. (پس از جدا شدن با لاوی)بر عکس عقاید قبلی وی که کاملا آتئیستی بود او در این شاخه «set» خدای باستانی مصریان را عبادت میکند (خدای تاریکی و نابودی)
فعالیت یک سِتیان برای دستیابی به (خِپِر یا ژِپِر xeper) است که به معنای حرکت در مسیر معنوی رسیدن به قدرت «خدایی»است، که از طریق جادو، مدیتیشن و توانمند سازی ذهن و روح امکان پذیر است.

 ۷-The satanic Reds:
این شاخه شیطان را به عنوان نماد نیروی تاریک که از ابتدای خلقت وجود داشته قبول دارند.

۸-polytheistic satanism:
آنها به تعدد خدایان معتقد اند، مقر این گروه در شهر «نیویورک» است که اسم کلیسای آنها Azazel است، (church of azazel) آنها همه ی شاخه های شیطان پرستی را می پذیرند و به طور کلی شیطان پرستی و شاخه هایش را Left hand path می نامند،
و هدف نهایی و نمایی آنها نیز رسیدن به قدرت خدایی از طریق تمرینات خاص است.

 ۹-شیطان پرستی «معنوی یا سنتی» (spiritual satanism) :
تمام جزئیات دقیق این شاخه را در این کانال تلگرام و سایت Jos خواهید خواند.

شاخه هایی دیگری هم هستند که درصورت تمایل می توانید خود به جستجو برای شناخت آنها بروید.
(همچون اهریمنیزم The hand of death که مدرکی بر وجود آنها ندارد،The cult of cthulhu)

 

مجله تفریحی فان دبلیو

لینک دانلود
حجم فایل