مجله تفریحی فان دبلیو

دیپ وب و دارک وب,کتاب های نایاب,ترسناک,اسرار کشف نشده,اسرار کیهان,اجنه و شیاطین

خلبان حادثه یازده سپتامبر چه کسی بود؟

مجله تفریحی فان دبلیو

 

بررسی یکی از بزرگترین تئوری های توطئه قرن ۲۱ یا شاید تاریخ…… بالاخره چه کسانی خلبانی هواپیماهایی را بر عهده داشتند که در ۱۱ سپتامبر با برج های دو قلو برخورد نمودند؟

 

یکی از حوادث مهم قرن بیست ویکم که نظریات توطئه در مورد آن بسیار قوی نیز می باشد حادثه ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ در امریکا است.در رابطه با گوشه گوشه حوادث آنروز نظریات توطئه وجود دارند که از هر لحاظ تمام روایتی را که دولت جورج بوش از ماجرای ۱۱ سپتامبر ارائه نمود رد می نمایند.ما به بخش های دیگر ماجرا کاری نداریم و می خواهیم فقط به بررسی یک از تئوری های توطئه بپردازیم که در مورد هویت خلبانان و افرادی می باشد که هواپیماها را به برج های دو قلو کوباندند.پر واضح است که روایت رسمی در این مورد چنین می گوید که عده ای تروریست با هویت های جعلی وارد دو هواپیما شده، خلبانان و مسافران را به گروگان گرفته سپس هدایت هواپیما را در دست گرفته و آنرا بطرف برج های دو قلو هدایت نموده و نهایتا با برج ها برخورد نمودند و باعث آنهمه مسائل و جار و جنجال ها و تحولات در صحنه سیاسی امریکا و جهان شدند.روایت رسمی از هویت تروریست ها اینست که گفته شد آنها جوانانی از کشورهای عربی بودند که خودشان را به امریکا رسانده بودند.عجیب اینکه درست چند روز بعد از حادثه پاسپورت یکی از مهم ترین تروریست ها بنام محمد عطا در چند خیابان آنطرف تر سالم پیدا شد.دیگر اینکه گفته شددر سالن فرودگاه مبدا کیفی یافت شده که در ان یک قران و دستورالعمل خلبانی و یک ماشین حساب مصرف سوخت هواپیما دیده شد و بنظر می رسید تروریست ها بدلیل عجله زیاد آنها را فراموش کرده اند با خود ببرند. اما آیا واقعا این گزارشات عین واقعیت بود؟ آیا این تروریست ها متعلق به گروه افراط گرای القاعده بودند؟ نظریه پردازان توطئه چنین نظری ندارند و معتقدند گزارش رسمی کمیته تحقیق “ناین الون” ۹/۱۱ دو هفته بعد بطور کامل لیست ۱۹ نفر از تروریست ها را با نام و تصویرشان منتشر نمود. به گفته آنها این تروریست ها افرادی بودند که وارد سه هواپیما شده بودند، دو هواپیمایی که با برج های دو قلو برخورد نمودند و سومی به ساختمان پنتاگون اصابت نمود و علی القاعده باید همه شان کشته شده باشند اما در کمال تعجب چیزی حدود ۷ نفر از آنها بعد از دیدن لیست اعلام نمودند که آنها زنده هستند و هرگز در چنان عملیاتی شرکت نداشته اند. آنها اعلام کردند که کسانی هستند که پاسپورت هایشان گم شده و نمی دانند چرا هویت شان سرقت شده است.انها اعلام نمودند که بیگناه بوده و در زمان حملات در آمریکا نبوده اند و نمی دانند چرا اف بی آی نام شان در زمره تروریست ها قرار داده است. نظریه پردازان توطئه معتقدند چطور ممکن است چند جوان عرب با چند جلسه اموزش خلبانی هواپیماهای کوچک آزمایشی بتوانند هدایت یک جمبوجت بزرگ را آنهم به شیوه ای که حتی از عهده خلبانان ماهر نیز بر نمی آید انجام دهند. بنابراین، هویت خلبانانی که هواپیماها را با اصابت به برج ها و پنتاگون منفجر نمودند بشکل یک راز و در هاله ای از ابهام مانده است. با وجود گذشت سال ها از آن حادثه و تلاش و کوشش خستگی ناپذیر خانواده های کشته شدگان مبنی بر روشن شدن زوایای حادثه، یازده سپتامبر تبدیل به یکی از بزرگترین نظریات توطئه قرن و شاید تاریخ در آمده است.

 

کلمات کلیدی مهم: خلبان حادثه یازده سپتامبر چه کسی بود؟,حادثه یازده سپتامبر,حادثه ۱۱ سپتامبر,معرفی خلبان حادثه یازده سپتامبر,سرنشینان هواپیما جنگی حادثه یازده سپتامبر کی بود؟لینک دانلود
حجم فایل
دیدگاه ها
  1. Mehdi 98 گفت:

    Kheyli Jaleb Bud,Khaste Nabashid