مجله تفریحی فان دبلیو

دیپ وب و دارک وب,کتاب های نایاب,ترسناک,اسرار کشف نشده,اسرار کیهان,اجنه و شیاطین

تدی باندی کیست؟ معرفی تدی باندی

مجله آنلاین فان دبلیو

 

تد باندی مردی خوش چهره بود و در ظاهر خیلی دوستانه و مهربان بود با این حال پشت این صورت معمولی ذهن یک قاتل سریالی پنهان بود. باندی بین سال های هزار و نهصد و هفتادو چهار تا هزار و نهصد و هفتاد و هشت حدود سی زن جوان را در آمریکا دزدید و به قتل رساند. کارآگاهان موافقند که او می توانسته مسئول بیش از چهل مورد ناپدید شدن و قتل کسان دیگری باشد که او هرگز بهشان اعتراف نکرد. او برای فریب دادن قربانیان اغلب اوقات وانمود می کرد یک فرد ناتوان است یا اینکه ژست نویسنده ها را به خودش می گرفت. در مواقع دیگر خیلی راحت درب خانه قربانیان را می شکست و در حالی که انها در خواب بودند با چماق به سرشان کوبیده و آنها را می کشت. پس از کشتنشان بهشان تجاوز کرده و شکنجه شان می کرد و بعد اجزای بدنشان را می برید. او اغلب اوقات چیزی را (مثلا سر قربانی) را ماه ها به عنوان یادگاری در آپارتمانش نگه می داشت.
گاهی بار ها به محل جنایت یا مخفیگاه خود برمیگشت و بارها و بار ها با جنازه قربانیان رابطه جنسی برقرار میکرد او بدین کار ادامه میداد تا زمانیکه بوی فساد و حضور سایر حیوانات نزدیک شدن به جنازه را غیر ممکن میساخت. پدر تد ناشناس بود و یک خانواده مسیحی مذهبی بزرگ شده بود ولی بخاطر نامشخص بودن پدرش همیشه احساس سرشکستگی و ناراحتی می کرده. هر چند هیچ وقت بروی خودش نیاورد. یکی از کیس های برای بررسی و مطالعه تد باندی منفور ترین قاتل آمریکا که از قرار خیلی هم باهوش نبوده ولی توانسته سال ها پلیس را سر کار بگذارد.

 

تدی باندی کیست؟ معرفی تدی باندی,معرفی قاتل,تدی باندی,بیوگرافی تدی باندی,تدی باندی چه کارهایی کرده است؟,دانستنی ها,دانستنی های اتفاقات عجیب,اتفاقات عجیب


لینک دانلود
حجم فایل