مجله تفریحی فان دبلیو

انواع داستان-جوک-دانستنی ها-اخبار-موسیقی-ترس و وحشت و انواع داستان های ترسناک-خبر های ورزشی و اقتصادی و سیاسی و اجتماعی و-جک های ناب جدید-مجله تفریحی

ایتالیا حذف شد: خداحافظی بوفون با چشمانی اشک بار

حذف شدن ایتالیا از جام جهانی,خداحافظی جان لوئیجی بوفون از تیم ملی,اشک های بوفون,اخبار,اخبار ورزشی,اخبار فوتبالی,اخبار تیم ملی ایتالیا,حذف شدن ایتالیا ۲۰۱۸

ایتالیا ?
شب و روز تلخی رو سپری کردیم . بعد از فاجعه ی کرمانشاه و اخبار بدی که لحظه به لحظه بدتر میشد امروز ؛ شب با حذف تلخ آتزوری همراه بود . جام جهانی بدون رنگ لاجوردی انگار یه چیزیش کمه !
دیشب ایتالیا در سن سیرو میزبان سوئد بود . همه منتظر و البته امیدوار به صعود پسران سرزمین چکمه بودند اما وقتی احمقی به نام ونتورا سرمربی تیمت باشه خبری هم از اتفاق خوب نیست ! تو بازی رفت ایتالیا در حالی گل نزد که با یک سیستم دمده و منسوخ انتظار برتری مقابل سوئد رو داشت ؛ سانتر ، سانتر و همچنان سانتر . هر آدمی میدونه که وایکینگ ها از دیرباز به داشتن هیکل های درشت و قد بلند شهره اند و ونتورا اگر کمی اطلاعات تاریخی داشت به این نتیجه می رسید که با سانتر به هیچ جایی نمیرسه اما این کودن ، با این سیستم بدرد نخور در سوئد شکست خورد تا همه امیدوار باشند که شاید در بازی برگشت و با تغییر سیستم بشه از سد آهنین سوئدی ها گذشت اما مرغ آقای ونتورا ظاهرا یک پا داشت ! اصرار به سانتر های بی هدف از گوشه و کنار ، از وسط زمین ، از اینور زمین ، از اونور زمین ، از هرجایی که فکرشو کنید اصن اون هم بدون هیچ مهاجم هدف سرزنی ؛ نتیجش شد این فاجعه ی مسخره ای که رخ داد .
ایتالیا قبل از اینکه مقابل سوئد بازنده باشه مقابل ونتورا و تاکتیک های قدیمی و از کار افتادش شکست خورد تا حالا جام جهانی علاوه بر نبود هلند ، شیلی و آمریکا ، سنگینی نبودن قهرمان ۴ دوره ی این رقابت ها رو هم تحمل کنه !
هر چند همه ی این اتفاقات یه نکته ی مثبت داشت و اون هم کنار رفتن ونتورای تاریخ مصرف گذشته بود ؛ مطمئنا اگه ایتالیا به جام جهانی صعود می کرد ، او هم در سمت خودش باقی میموند و کماکان آتزوری فن ها رو با حضورش روی نیمکت ایتالیا شکنجه میداد .
این پایان تلخ بهتر از یه تلخی بی پایان برای ایتالیا بود ؛)

مجله تفریحی فان دبلیو

منبع : TextSport کانال

لینک دانلود
حجم فایل