مجله تفریحی فان دبلیو

دیپ وب و دارک وب,کتاب های نایاب,ترسناک,اسرار کشف نشده,اسرار کیهان,اجنه و شیاطین

اسلندرمن کیست؟ آیا اسلندرمن واقعی است؟ اسلندرمن

مجله تفریحی فان دبلیو

اسلندرمن:
کسانیکه به دنبال ماجراهای هیجانی و ترسناک هستند مطمئنا اسلندرمن را می شناسند.
قاتلی خبره و ترسناک که تاکنون قتل های زیادی انجام داده که متاسفانه بیشتر آن ها کودکان بودند.
این قتل ها زمانی آغاز شد که برخی در عکس های خانوادگی خود شخص عجیبی با کت و شلوار و بدنی لاغر اندام می دیدند.
پس از چند روز تمام اشخاصی که درون عکس بودند به وحشتناک ترین شکل ممکن به قتل می رسیدند.

اما برخی هنوز هم فکر می کردند که اسلندرمن افسانه ای بیش نیست و برای از بین بردن ترس آن مسابقه ای با مضمون اسلندر من برگذار کردند.
شرکت کنندگان در این مسابقه باید تصویر اسلندرمن را به حرفه ای ترین شکل درون عکس های خود با فتوشاپ قرار می دادند و به بهترین فتوشاپ جایزه داده می شد.
اما پس از دیدن چندین عکس ، کارشناسان متوجه شدند که این تصاویر واقعی هستند و از تصویر اسلندرمن درون آن با فتوشاپ اعمال نشده است.
این عکس ها از مسابقه حذف شد.

اما هنوز هم اسلندرمن قاتلی مخفی است و تاکنون کسی نتوانسته آن را ببیند.

نکته مهم: جهت رضایت از این پست سعی میکنیم تمامی داستان های اسلندرمن با تمامی جزئیات مانند : عکس – فیلم و غیره را برای شما دوستان عزیز به اشتراک بگذاریم. فقط کافیست این پست را به دوستان خود معرفی کنید تا بتوانیم با روحیه بهتر کار خود را دنبال و ادامه بدهیم.

توجه کنید که این پست برای افرادی که دارای بیماری قبلی هستند توصیه نمیشود ( به دلیل این که با ماجراجویی در اینترنت میتوانید عکس های دلخراش اسلندرمن را پیدا کنید) . مجله تفریحی فان دبلیو

کلمات کلیدی مهم:اسلندرمن کیست؟,آیا اسلندرمن واقعی است؟,همه چیز درباره اسلندرمن,داستان های اسلندرمن,اسلندرمن کیست؟,دانستنی ها درباره اسلندرمن,دانستنی های اتفاقات عجیب,همه چی درباره اسلندرمنلینک دانلود
حجم فایل