مجله تفریحی فان دبلیو

دیپ وب و دارک وب,کتاب های نایاب,ترسناک,اسرار کشف نشده,اسرار کیهان,اجنه و شیاطین

آدمخواری در چین جلوی چشم مردم

مجله تفریحی فان دبلیو

 

مدتی ویدیوی دلخراشی وارد فضای مجازی شد که باعث اذیت و درگیری ذهن مردم جهان شد. در این ویدیو شخصی در حال گاز گرفتن و کندن گوشت شخص دیگر بود! آنها هردو مسافر مترو بودنو که ناگهان یکی از آنها به دیگری حمله میکند و دست و پایش را گاز میگیرد و پوست تنش را میکند.

– اما نکته جالب تر شخصی است که از این صحنه فیلم برداری میکند، او هیچ واکنشی نسبت به این جنایت نشان نمیدهد! دوربین کمی آن طرف تر میرود و نشان میدهد چهار مرد و زن روی صندلی نشسته اند و خیلی عادی ناظر این صحنه هستند!

– این فرهنگ و قانون کشور چین است، در این قانون گفته میشود هرگونه دخالت، کمک و جلوگیری یک قتل و یا یک آدم خواری مساوی است با مشارکت در آن و قانون با فرد مداخله کننده نیز برخورد میکند! شهروندان تنها میتوانند با تماس با پلیس و گزارش به آنها جلوی این اتفاقات را بگیرند.

– البته نکته ای که این وسط قرار میگیرد این است که : آیا ممکن است که این ویئو فیک باشد (تقلبی باشد؟) و یا اگر این ویدئو واقعی باشد باید کشور چین به فکر راه و چاره ای باشد . مگر میشود که جلوی چشمان مردم فردی زنده زنده غذای همنوع خودش بشود؟!!!!! و با توجه به پیشرفت کشور هایی همچون : چین – مالزی – کره جنوبی که از نظر فرهنگی و تکنولوژی بسیار در جهان حرف های زیادی برای گفتن دارند بعید است همچین قانون خنده دار و بسیار بسیار مضحک آمیزی وجود داشته باشد . پس برمیگردیم به همان پله اول یعنی این که : این ویدئو کاملا فیک است (تقلبی میباشد). با تشکر

 کلمات کلیدی مهم این بخش:آدمخواری در چین جلوی چشم مردم,آدمخواری در چین,قانون آدمخواری در کشور چین,اتفاقات عجیب آدمخواران,آدمخوران واقعی,دانستنی ها,اتفاقات عجیب,خوردن آدم واقعیلینک دانلود
حجم فایل